Başvuru Formu

1

Bilgilendirme

2

Başvuru

3

Sonuçlandırma

Bilgilendirme

Lütfen tüm açıklamaları dikkatle okuyunuz

     Dramatik Yazarlık Kursu yetişkinler için açtığımız bir kurstur. 

   Kursumuzda “Dramatik Yazarlık Nedir? Oyun Yazma Teknikleri, Durum ve Olay  Yaratma, Diyalog Oluşturma, Kişileştirme, Sahne ve Kısa Oyun Yazma Denemeleri “ konuları işlenecektir. Yetişkinler için Dramatik Yazarlık Kursu pandemi koşulları nedeniyle hafta içi bir gün çevrimiçi gerçekleşecek, her ders 2 saat sürecektir. 

 Kurslar Salı günleri çevrimiçi yapılacaktır. Kursumuzun başlangıcından bitişine kadar toplam 24 saat ders verilecektir. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır. 

  Yetişkinler için Dramatik Yazarlık Kursu kayıt başlangıç ve bitiş tarihleri 11 Ekim - 22 Ekim  arasındadır. Dersler 2 Kasım Salı günü başlayacaktır. Kayıt tarihi bitiminden sonra seçilenlere 25 Ekim tarihinde bilgilendirme gönderilecektir.

  Eğitmen: Arzu LEYLAK

Lütfen onaylayınız.

Başvuru

Lütfen alanları eksiksiz doldurunuz

ÖNEMLİ ! : Aşağıdaki cümlenin içinde geçtiği, en fazla 2-3 kişinin yer aldığı 1 sayfalık bir olay ya da durum öyküsü yazınız: "Eline değen soğuk metalin verdiği güven hissiyle derin bir nefes aldı.". NOT: Yazacağınız yazı, herhangi bir yazı yazma programında (Word, Libre Office, Open Office vb.) A4 boyutunda, 12 punto ve 1,5 satır aralığı ile yazılmalıdır. Yazdığınız öyküyü üzerine adınız ve soyadınızı yazarak sehirtiyatrosu@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru Sonuçlandırma

Başvurunuz Alınmıştır

Teşekkür ederiz!

Sizlerle iletişim e-posta aracılığı ile yapılacaktır. Bildirimleri almak için e-posta adreslerinizi kontrol etmeniz rica olunur.

?>