Başvuru Formu

1

Bilgilendirme

2

Başvuru

3

Sonuçlandırma

Bilgilendirme

Lütfen tüm açıklamaları dikkatle okuyunuz

BBŞT TEKNİK EKİP ARKADAŞLARI ARIYOR. 

Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2021-2022 sezonu boyunca sahne arkası üzerine teorik ve uygulamalı eğitim alacak, oyunlarında da aldıkları eğitimi tecrübe edecek gönüllü ekip arkadaşları arıyor. Tiyatronun mutfağını merak eden, kostüm, dekor, aksesuar, ses ve ışık tekniği alanlarında eğitim alıp uygulama yapmak isteyen kursiyerlerin, ekteki başvuru formunu/motivasyon mektubunu doldurması rica olunur. Çalışmalar pandemi koşulları gözetilerek planlanacaktır. 

Kayıtlar 13 Ekim - 22 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. 1 Kasım 2020 Pazartesi günü Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde mülakat yapılacaktır. Saat bilgisi daha sonra mail adreslerine bildirilecektir. 18 yaşını doldurmuş olma şartı aranmaktadır. Dersler perşembe günleri saat 18.00 - 20.00 arasında olup, İlk ders 11 Kasım Perşembe saat 18.00 de olacaktır.  Eğitim ücreti tek seferlik olmak üzere 180 TL' dir.

Eğitmen: İlker ŞAHİN

Lütfen onaylayınız.

Başvuru

Lütfen alanları eksiksiz doldurunuz

(Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazınız.)

Başvuru Sonuçlandırma

Başvurunuz Alınmıştır

Teşekkür ederiz!

Sizlerle iletişim e-posta aracılığı ile yapılacaktır. Bildirimleri almak için e-posta adreslerinizi kontrol etmeniz rica olunur.

?>